Mimoza Shkodra, elegante dhe me plot stil
23:05 | 12 Dhjetor 2018

Këngëtarja e njohur, Mimoza Shkodra është tejet e ndjekur në rrjete sociale imazhet e së cilës janë të mahnitshme, shkruan lajmi.net.

Ajo ka publikuar dy fotografi në llogarinë e saj personale, Instagram gjersa shfaqet tejet elegante, madje më të bukur se kaq nuk e kemi parë asnjëherë.

Këto pamje këngëtarja i solli në kuadër të festave të fundvitit, e cila po vazhdon të jetë e angazhuar në xhirime të ndryshme.

“Sot do të pi” dhe “Mu ma le fajin”, janë dy projektet e fundit të publikuara nga Shkodra. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Make-up: @anderratelie Hair: @anderrateliehair

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Kejvina Kthella