Milot Llalloshi e lë pa mend gruan e tij sonte, vesh kompletet më të bukura

0

Milot Llalloshi padyshim që është ndër meshkujt më të pashëm të estradës.

E këtë më së miri e tregon kjo fotografi që sapo publiko, përcjell ORAinfo.

Ai po merr pjesë në një aheng dhe është rregulluar në formën më të mirë, që do ta lë pa mend gruan e tij.

Ai veshi kompletet më të bukura dhe u bë një ‘zotëri’ i vërtetë./ORAinfo/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »