Milani ka kohë që e kërkon, por në garë futen edhe Arsenali e PSG

0

Marouane Fellaini po largohet nga Manchester United.

Mesfushori belg ka refuzuar që ta nënshkruaj kontratën e re, andaj po largohet në verë nga skuadra angleze.

Fellaini është cak i skuadrave si, Milan, PSG dhe Arsenal, mirëpo londinezët po i prijnë garës, përcjell ORAinfo.

Belgu po kërkon që të luaj standard, andaj londinezët janë të gatshëm që t’i ofrojnë postin e liderit në mesfushë./ORAinfo/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »