Milan-Depay,vjen lajmi i papritur

0

Radamel Falcao është një emër që po fliet që do të i bashkohet  sulmit të Milanit. Kontaktet vazhdojnë të bëhen me Monakon, po ashtu flitet për lojtarë të tjerë që ekipi kuqezi i ka në mendje,përcjell ORAinfo.

Daniele Longo merret në konsideratë negociatat dhe objektivat e tjerë të ardhshëm siç janë Ceballos dhe Depay.

 

Madje ylli i Lyonit  ditëve të  fundit ka shprehur kënaqësinë e tij të  kalimit të  mundshëm te kuqezinjtë./ORAinfo/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »