Milan 4:1 Hellas Verona, notat e lojtarëve

0

Skuadra e Gennaro Gattusos e priti në “San Siro” skuadrën e Veronës, të cilës i duhej fitorja më patjetër, dhe e mposhti bindshëm 4-1.

Calhanoglu, Cutrone, Abate dhe Borino shënuan për fitoren e Milanit në këtë ndeshje.

Golin e vetëm për mysafirët e shënoi Lee.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në fotografinë e mëposhtme./Lajmi.net/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »