Mihrije Braha flet për shtatzënitë e dështuara, ky është rrëfimi prekës i saj
08:00 | 08 Nentor 2018

Mihrije Braha ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Mirage” që është prodhim i lajmi.net ku ka folur për jetën private dhe karrierën profesionale, shkruan lajmi.net

Ajo për herë të parë ka rrëfyer momentin kur mbeti shtatzënë në djalin, Platorin dhe për dy shtatzënitë e dështuara.

Për të dëgjuar rrëfimin prekës të saj shikoni storien e mëposhtme.

Braha po ashtu flet për raportin që e ka me prindërit e Naimit dhe si e kanë pritur ata në fillim të martesës. /Lajmi.net/

Kejvina Kthella