Messi ia hup topin Milnerit, Guardiola s’u beson syve (Video)

0

Messi ia hup topin Milnerit, Guardiola s’u beson syve (Video)

Duket se trajneri i Bayern Munichut, Pep Guardiola, nuk e ka harruar ish skuadrën e tij Barcelona.
Ai ishte i pranishëm në ndeshjen e katalonasve kundër të Manchester Cityt, të cilën Barcelona e fitoi me rezultat minimal prej 1-0, dhe kështu u kualifikua për në 1/8 e finales së Ligës Kampionëve.

Por, në një moment magjia e sulmuesit Lionnel Messit erdhi sërish në shprehje.

Në fakt, Messi dribloi James Milnerin duke i futur topin ndërmjet këmbëve, e kjo ka shtyrë Guardiolën të mos i besoj syve se çka po sheh. /Telegrafi/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »