Messi arrin rekordin e Raul

0

Messi arrin rekordin e Raul

Lionel Messi ka prekur rekordin e Raul. SuperLeo ka shënuar edhe golin e dytë në ndeshjen ndaj Ajaxit (76’), falë asistimit nga Pedro.

Argjentinasi tash e ka kaluar Cristiano Ronaldon dhe është barazuar me Raul Gonzalez në listën e golashënuesve më të mirë në histori të Ligës së Kampionëve me nga 71 gola.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »