Mësohet se kur do të lansohet Galaxy Note 8

0

Samsung nuk e ka ndërmend të ndalet me prodhimin e smartfonëve.

Pas lansimit të Galaxy S8, Samsung po planifikon gjithashtu të lansojë këtë vit edhe smartfonin Galaxy Note 8, transmeton lajmi.net.

Note 8 pritet të lansohet gjatë muajit gusht, siç ka ndodhur edhe me smartfonët e tjerë të modelit të njëjtë.

Ky smartfon do të ketë ekran 6.3 inç pa korniza, kamerë të dyfishtë 12 dhe 13 mega pikselë e gjithashtu sensor për gishtrinjë në ekran.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »