Merr flakë një shtëpi në fshatin Nesalcë të komunës së Bujanocit (Foto)
19:09 | 11 Shkurt 2019
Sot pas dite ka marrur flakë një shtëpi në fshatin Nesalcë të komunës së Bujanocit.

Pas ndezjes së një shtëpie në fshatin Nesalcë të komunës së Bujanocit sot pasdite, me rastin në fjalë jan njoftuar Policia dhe Zjarrë fiksat të cilët kan intervenuar për fikjen e zjarrit.

Policia ka bër të ditur për mediumin tonë se përpos dëmeve materiale fatmirësisht nuk ka pasur viktima, pasi siç merrë veshë mediumi jonë se shtëpia ishte e pa banuar./BujanociNet/

Kejvina Kthella