Mërgim Mavraj falë zotit babai imë është në dorën e zotit dhe është mirë

0

Mërgim Mavraj në supersport deklaron se vdekja e babait të ti e cila është raportuar nga mediumi gënjeshtar A1 Raport është gënjeshtër.

Babi

Në internet gjitha portalet po i referohen nje lajmi te publikuar nga nje medium genjeshtar siq është A1 Raport se me gjasa ka ndërruar jetë baba i Mërgim Mavrajt, por vet ai ka deklaruar në Supersport se ajo është gënjeshtër sikur shum mediume tjera që gënjejn për të përfituar like për ta shikuar lajmin./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »