Mëngjesi i vonshëm i Enca Haxhisë! Këngëtarja fle pa….
15:25 | 17 Tetor 2018

Këngëtarja seksi, Enca Haxhia ditën e sotme është zgjuar më vonë se zakonisht dhe në llogarinë e saj në Instagram ka ‘goditur’ me një foto, shkruan lajmi.net

Në imazhin e postuar ajo shihet gjysmë e zhveshur dhe kështu ka zgjedhur që ta kaloj natën.

Në pjesën e poshtme ka lënë shumë pikëpyetje nëse ka apo jo mbathje por sidoqoftë fotoja po bën gjiron e rrjeteve sociale. Kujtojmë se këngëtarja aktualisht ndodhet në Paris të Francës.

‘’Mirëmëngjes. Vendet më të mira për të shkuar në Paris?’’ ka shkruar ajo pranë fotos kështu duke pritur që fansat ti rekomandojnë vendet e bukura që ia vlen të vizitohen në qytetin e bukur të Parisit./Lajmi.net/

Kejvina Kthella