Menduan se ishte ide brilante zbritja e dollapit me litar nga ballkoni

0

 

Por, për fat të keq dy burra që kishin menduar se kishin gjetur një zgjedhje të mençur duke përdorur litarin dhe zbritur nga ballkoni mobilet, doli të jetë ide e keqe.

Ata kishin lidhur me litar dollapin dhe mundoheshin ta zbresin në tokë nga ballkoni i katit të dytë të shtëpisë, por në një moment litari u zgjidh dhe dollapi ra në tokë duke u bërë copa.

Videoja e publikuar më poshtë është filmuar diku në pjesën lindore të Evropës, ku dy burra derisa mundoheshin me çdo kusht ta lëshojnë në tokë pa e dëmtuar dollapin, në një moment ndodh e kundërta dhe ai thyhet

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »