Mediet serbe nuk mund ta pranojnë as festimin e Shaqirit (VIDEO)
15:26 | 08 Maj 2019

më shumë në InsportiFutbollistët, zyrtarët dhe tifozët e Liverpoolit kanë festuar në mënyra të ndryshme fitoren (4:0) ndaj Barcelonës dhe kualifikimin në finale të Ligës së Kampionëve.

The post Mediet serbe nuk mund ta pranojnë as festimin e Shaqirit (VIDEO) appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Alesia Bami