Mediat daneze: Tri pikë për Shqipërinë

0

Ndeshja e ndërprerë mes Serbisë dhe Shqipërisë në kuadër të eliminatoreve për Euro 2016 do të regjistrohet me fitore të skuadrës kuqezi me rezultat 3:0, raportojnë mediat daneze nëpërmjet burimeve të afërta me CAS-in në Lozanë.

auto_a74-650x3581436511228

Danezët janë të interesuar për epilogun e ballafaqimit të ndërprerë në Beograd për shkak se tri pikët për Shqipërinë do t’ua komplikonin atyre kualifikimin për në Euro 2016, shkruan “Telegraf.rs”.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com