Mediat daneze: Tri pikë për Shqipërinë

0

Ndeshja e ndërprerë mes Serbisë dhe Shqipërisë në kuadër të eliminatoreve për Euro 2016 do të regjistrohet me fitore të skuadrës kuqezi me rezultat 3:0, raportojnë mediat daneze nëpërmjet burimeve të afërta me CAS-in në Lozanë.

auto_a74-650x3581436511228

Danezët janë të interesuar për epilogun e ballafaqimit të ndërprerë në Beograd për shkak se tri pikët për Shqipërinë do t’ua komplikonin atyre kualifikimin për në Euro 2016, shkruan “Telegraf.rs”.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »