Medel e godet rëndë Messin në stomak (Video)

0

Gary Medel është i njohur për agresivitetin e tij, në fushën e lojës. Ai një gjë të tillë e bëri edhe sonte duke e goditur Leo Messin në stomak, ku u ndëshkua vetëm me karton të verdhë.

Është duke u zhvilluar një finale mjaftë e fortë dhe me mjaft tension, ku në minutën e 25’ Di Maria u detyruar që të dalë jashtë për shkak të lëndimit.

Pjesa e parë e finales së Copa America, ndërmjet Kilit dhe Argjentinës, nuk dha ndonjë ndryshim në rezultat./Indeksonline/

 

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »