Meda me dashnin e vet shfaqen nga pushimet veprimi i Lules lë pa mend atë

0

Këngëtari i njohur Mehdi Përgjegjaj i cili për publikun shqipërat u bë i njohur me emrin Meda, shkruan ORAinfo.

Meda është këngëtari i cili pëlqehet shumë nga publiku shqiptarë, pasi që me zërin e tij unik ka bërë për vete shumë fansa.


Meda është më i ftuari në ahengjet familjare dhe në koncerte si në Kosovë ashtu edhe në diasporë.

Ai së bashku me bashkëshorten e tij kanë filluar pushimet, po në video që ka publikuar Meda shihet me dashin e tij në një jahte./ORAinfo/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »