Me sprej flokësh ka spërkatur pjesën e brendshme të këpucëve: Këtë marifet gjenial përdoreni edhe ju! (Video)

0

Edhe pse shumica e njerëzve mendojnë që spreji do të përdoret vetëm për stilizim flokësh, do të befasoheni kur të shihni se çfarë funksionesh të tjera ka.

Trendët vijnë e shkojnë, por një gjë është e sigurt: sprej i flokëve gjithmonë do të ketë vendin e vet në botë, transmeton Telegrafi.

1. Përdoreni sprejin e flokëve për të eliminuar njollat në lëkurë

2. Lehtësoni kalimin e perit nëpër gjilpërë

3. Ruani ngjyrën dhe formën e lules suaj

4. Siguroni patentën e rrobave

5. Spërkatni llakun në pecetë dhe pastroni mobiliet të cilat janë plot qime nga kanakarët shtëpiakë

6. Sigurohuni që të mos ju rrëshqasin këmbët

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »