Me shqiptare nuk ka, Rita sapo e dëshmoi me fotosesionin e saj të fundit (Foto)
14:51 | 06 Nentor 2017

Këngëtarja kosovare tashmë yll botëror, Rita Ora veçse shquhet për zërin e saj ajo konsiderohet edhe si një nga artistet më atraktive në botë.

Rita, e cila rrugën e suksesit e ka tashmë të garantuar së fundmi ka realizuar edhe një fotosesion për lindjën e të brendshmëve Tezenis. Ajo shfaqet vetëm në të brendshme dhe mjaftë seksi. Përmes këtyre imazheve dëshmohet edhe një herë se ajo ka një trup për tu patur zili./Indeksonline/

Alba Hoxha