Me shqiptare nuk ka, Rita sapo e dëshmoi me fotosesionin e saj të fundit (Foto)

0

Këngëtarja kosovare tashmë yll botëror, Rita Ora veçse shquhet për zërin e saj ajo konsiderohet edhe si një nga artistet më atraktive në botë.

Rita, e cila rrugën e suksesit e ka tashmë të garantuar së fundmi ka realizuar edhe një fotosesion për lindjën e të brendshmëve Tezenis. Ajo shfaqet vetëm në të brendshme dhe mjaftë seksi.

Përmes këtyre imazheve dëshmohet edhe një herë se ajo ka një trup për tu patur zili./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »