Me sa burra u pa Adelina Tahiri?
14:18 | 11 Gusht 2017

U tha se ishte në lidhje me Blerim Destanin, Lorik Canen e Adrian Gaxhen.

Ndonëse media fliste gjatë gjithë kohës për historitë e saj të dashurisë, ajo i demantonte të gjitha një e nga një, shkruan "Kosovarja". Adelina duket se është e pa fat në dashuri, ani pse është aq e bukur, e pasur dhe e famshme. Megjithatë, bukuroshja është ende e re, andaj ende ka shanse që rrota e fatit të kthehet ka ajo. Këngëtarja thotë se tashmë është bërë imune ndaj thashethemeve që bëhen për të.
Françeska Jaçe