Me sa burra u pa Adelina Tahiri?

0

U tha se ishte në lidhje me Blerim Destanin, Lorik Canen e Adrian Gaxhen.

Ndonëse media fliste gjatë gjithë kohës për historitë e saj të dashurisë, ajo i demantonte të gjitha një e nga një, shkruan “Kosovarja”.

Adelina duket se është e pa fat në dashuri, ani pse është aq e bukur, e pasur dhe e famshme.

Megjithatë, bukuroshja është ende e re, andaj ende ka shanse që rrota e fatit të kthehet ka ajo.

Këngëtarja thotë se tashmë është bërë imune ndaj thashethemeve që bëhen për të.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »