Me këtë video, Teuta tregon si është një mbrëmje në shtëpinë e saj
23:05 | 11 Janar 2019

Teuta Krasniqi ka postuar disa video në profilin e saj në Instagram, në të cilat tregon se si është një mbrëmje në shtëpinë e saj, shkruan lajmi.net.

Aktorja po filmonte Adonisin teksa po bënte ushtrime bashkë me dy vajzat, Tarën dhe Kaian, mbi të.

Teuta po argëtohej në maksimum, teksa dy vogëlushet po kënaqeshin duke ushtruar bashkë me Adonisin.

Kujtojmë që Teuta Krasniqi ka mbyllur një vit të suksesshëm në karrierën e saj. /Lajmi.net/

Kejvina Kthella