Mbyten dy pushues tek Shkëmbi i Kavajës dhe në Hamallaj

0

Dy pushues kanë humbur jetën teksa laheshin në det pasditen e sotme në plazhin e Hamallajt dhe në zonën e Shkëmbit të Kavajës.

plazh

Një shtetas kosovar, rreth 50 vjeç, ende i paidentifikuar është mbytur teksa lahej në pazhin e Shkëmbit të Kavajës. Në ndihmë të tij anë ardhur pushues të tjerë, por pa mundur t’i shpëtojnë jetën. Ngjarja e dytë ka ndodhur në plazhin e Hamallajt, ku ka humbur jetën 54-vjeçari e inicialet K.H, nga Kamza.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »