Serbët ndryshojnë dëshmitë në CAS

0

SuperSport zbardh edhe një faktor në favor të palës shqiptare; dëshmive të palës serbe në CAS. 

foto

Sekretari i Federatës Serbe nuk u është përmbajtur atyre të dhëna më parë, duke çuditur gjykatësit të cilët kishin në dosje deklarimet e tij të mëparshme. Gjithashtu dy nga dëshmitarët serbë janë tërhequr dhe nuk janë paraqitur. Sekretari i Federatës Serbe ka mohuar se gjendej në tunelin e dhomave të zhveshjes, siç kishte bërë të ditur më parë, ndërkohë që një tjetër detaj interesant është qartësuar nga propozimi për të boshatisur stadiumin, një ndër pikat e forta të palës serbe. Por kjo ka qenë vetëm një mundësi, pasi diçka të tillë mund të vendoset vetëm nga delegati i ndeshjes, i cili ka pranuar se asnjëherë nuk ka e shtruar këtë opsion.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »