Mbajeni telefonin larg kur ushqeheni

0

 

Duke qenë se shihni një film apo dërgoni mesazhe me telefon gjatë ngrënies nuk përqendrohemi te ajo që bëni dhe truri juaj nuk e regjistron këtë fakt, transmeton Klan Kosova.

Kjo bën që pas drekës apo darkës të hani sërish diçka të lehtë dhe kjo ndikon në shtimin e peshës.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »