Mazrekaj e hodhi si pa kokë serbin midis Serbisë (Video)

0

Boksieri nga Kosova, Petrit Mazrekaj, që bokson për Austrinë, ka bërë paraqitje të shkëlqyeshme dhe në midis Novi Knezhevacit të Serbisë, e ka hedhur si pa kokë serbin, Mihajlo Fincur.

largea_petrit-mazrekaj1434926915

Mazrekaj shënoi fitore qysh në rundin e parë, duke i dhënë një goditje fatale serbit dhe lënë pa frymë edhe shikuesit serb që ishin të pranishëm. “A ka më mirë si në vend tëndin më të rreh”, shkruan Mazrekaj në facebookun e tij.

linku ku mund ta shikoni videon:

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »