Mavraj festoi fiton e parë në sy të De Biasit (Video)

0

Mërgim Mavraj ka festuar fitoren e parë me fanellën e Hamburgut.

Hamburgu i Mërgim Mavrajt, e ka mposhtur 1:0 Bayer Leverkusenin e Admir Mehmedit, ku dy shqiptarët e nisën titullar këtë ndeshje, transmeton zerilugines.com

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare shkëlqeu, i cili u vlerësua nga “Sofascore.com” si lojtari i dytë më i mirë për vendasit dhe i treti më i mirë nga 22 lojtarë që ishin në fushë.

Mbrojtësi i Kombëtares bëri një paraqitje të mirë në sytë e trajnerit Giani De Biasi, i cili ishte i pranishëm në stadiumin “Volksparkstadion”, për ta përcjellë 30 vjeçarin.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »