Maturantja nga Kamenica me fustan të punuar nga balonat (Foto)

0

Maturantja Lona Ahmeti nga Kamenica për dallim prej maturanteve tjera, ka zgjedhur që fustani i saj për mbrëmjen e maturës të jetë jo i zakonshëm. Ajo ka vendosur që ta punoj një fustan prej balonave.

maturantja
18 vjeçarja tregon se reagimet e njerëzve kanë qenë prej më të ndryshmëve, por shumica e kanë pëlqyer idenë e saj.

” Njerëzit e priten çuditshëm fustanin, për shkak se nuk kishin parë kurrë një fustan te tillë, por me gjithë atë shumica janë pajtuar me idenë time dhe u ka pëlqyer” shprehet Lona, shkruan EP, transmeton Telegrafi.

Më poshtë mund t’i shihni disa nga fotografitë se si është dukur kjo maturante në mënyrë unike.

maturantja 1 maturantja 2 maturantja 3

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com