Martohet vajza e Agim Ramadanit (Foto, Video)

0

E bija  e dëshmorit të UÇK-së, Agim Ramadanit, Lorina sonte po i jep fund beqarisë së saj. 

Ajo po martohet me Faton Hazirin, derisa martesën e saj e kanë bërë të ditur familja Ramadani.

Përveç tyre, edhe dhëndri i familjes Ramadani, Fatoni ka postuar një video nga dasma me personin e tij të zemrës, Lorinën, shkruan rtv21.tv

Ndryshe, babai i Lorinës, Agim Ramadani në vitin 1998, iu përgjigj thirrjes së atdheut dhe u inkuadrua në radhët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, duke lënë në Zvicër tre fëmijë dhe gruan.


Martohet vajza e Agim Ramadanit by lajme-portali2

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »