Martohet vajza e Adem Jasharit, ja si u duk nuse (Foto)

0

A Adem Jashari

I ka dhënë fund beqarisë edhe vajza e komandatit legjendar, Adem Jashari.

Marigona Jashari është martuar me Faton Beha.

Kështu ka njoftuar këngëtari Alban Mehmeti, që thotë se ishte i privilegjuar që ka kënduar në dasmën e saj.

“Ishte nder, kënaqësi dhe privilegj që sot të këndonim në dasmën e vajzës së vetme të Komandantit Legjendar, Adem Jashari Urime Faton Beha dhe Marigona Jashari”, ka shkruar Mehmeti në Facebook.

vajza adem jasharit

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »