Martohet ‘Noçe’, ish-banorja e Big Brother! Shikoni kush është bashkëshorti i saj! (Foto)

0

Ndonëse në Big Brother bëri shumë bujë, prej disa kohësh Noçja nuk është komentuar shumë në media duke shijuar jetën personale në privatësi.

Madje muajin e kaluar u përhap me shpejtësi lajmi se ajo ishte martuar, por partneri mbeti enigmë.

Megjithatë ditën e sotme Noçja i ka shuar kuriozitetin të gjithëve duke prezantuar bashkëshortin e saj me një foto ku shfaqet pranë tij.

“Marrëdhënia ideale ka të bëjë me dy gjëra, e para të gjesh ngjashmërinë, e dyta, të respektosh ndryshimet’”, shkruan Noçja.

Kujtojmë që lajmi se ish-banorja ishte martuar u zbulua nga bio e saj në Instagram ku shkruante “E martuar” dhe një emoji unazë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »