Marina Vjollca është kaq e bukur, edhe kësaj radhe duket si ‘kukull’ (Foto)

0

Moderatorja e njohur nga Shqipëria, Marina Vjollca shumë shpejt pritet të nis emisionin e ri në Klan Tv.

Vjollca duket si mos më mirë, dhe këtë po e dëshmon me paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Vjollca gëzon një bukuri natyrale dhe jo rashtësisht është njëra ndër moderatoret më të pëlqyera shqiptare.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »