Marina Vjollca e poston këtë fotografi një ditë para dasmës (Foto)

0

Çifti i njohur, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kurorëzojnë nesër dashurinë e tyre me martesë.

Deri atëherë prezantuesja simpatike duket se po kalon çaste relaksuese, shkruan Indeksonline.

Ajo ka përshëndetur miqtë e saj qysh me mëngjes. Në fotografi shihet një mace, në një pozitë të palakmueshme.

“Miremengjesi”, ka shkruar ajo shkurt përbri fotografisë./Indeksonline/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »