Marina Vjollca e poston këtë fotografi një ditë para dasmës (Foto)
14:48 | 09 Shtator 2017

Çifti i njohur, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kurorëzojnë nesër dashurinë e tyre me martesë. Deri atëherë prezantuesja simpatike duket se po kalon çaste relaksuese, shkruan Indeksonline. Ajo ka përshëndetur miqtë e saj qysh me mëngjes. Në fotografi shihet një mace, në një pozitë të palakmueshme. "Miremengjesi", ka shkruar ajo shkurt përbri fotografisë./Indeksonline/
Rashel Kolaneci