Marina Vjollca duket kaq e bukur edhe te stomatologu (Foto)

0

Marina Vjollca është prezantuesja e njohur shqiptar e cila shquhet për pamjen e saj të bukur dhe shumë tërheqëse.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën e shohim teksa vizion stomatologun dhe përsëri duket shumë në formë dhe e buzëqeshur.

Ndryshe, Marina Vjollca këtë verë i ka dhënë fund beqarisë së saj duket u martuar me reperin e njohur Geti dhe tashmë mund të quhet “nuse Kosove”.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »