Marina Vjollca duket kaq e bukur edhe te stomatologu (Foto)
14:52 | 23 Dhjetor 2017
Marina Vjollca është prezantuesja e njohur shqiptar e cila shquhet për pamjen e saj të bukur dhe shumë tërheqëse. Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën e shohim teksa vizion stomatologun dhe përsëri duket shumë në formë dhe e buzëqeshur. Ndryshe, Marina Vjollca këtë verë i ka dhënë fund beqarisë së saj duket u martuar me reperin e njohur Geti dhe tashmë mund të quhet “nuse Kosove”.

Atalanta Kërçyku