Marina publikon një tjetër fotografi, ju ‘shkrin’ sa bukur duket

0

Moderatorja e dashur, Marina Vjollca po qëndron në Itali, nga ku sjell pamje mahnitëse për ndjekësit.

Ajo sonte ka publikuar në iNstagram një fotografi ku shfaqet shumë e bukur dhe sharmante, shkruan Indeksonline.

Me një gotë verë të kuqe në dorë dhe buzë po ashtu të kuqe, Marina e ka zbukuruar edhe Italinë.

Sipas fotove, duket se dy motrat Vjollca po qëndrojnë bashkë në Itali, pasi edhe Luana ka treguar që është në Itali përmes postimeve në Instagram

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »