Marina pranon të publikoj fotografi pa grim, por assesi Luana (Foto)

0

Luana dhe Marina

Jemi mësuar t’i shohim të grimuara, të rregulluara dhe në shumë raste para ekranit.

Por ka momente kur edhe ato duhet fshirë gjithë grimin dhe të mos kenë aspak flokët e rregulluara.

Janë pikërisht motrat Vjollca, ndër më të përfolurat në këtë pikë por që sot është publikuar një fotografi me pamje të tilla, transmeton Indeksonline.

Por ajo që bie në sy është se Marina provon të dal pa grim, por assesi edhe Luana. Ajo shihet duke kthyer shpinën dhe duke mos dashur të shfaqet e pa-rregulluar. E gjithë kjo sigurisht nga pakënaqësia që ndjen teksa është e parregulluar./Indeksonline/

morning

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »