Marina, po shkëlqen gjatë muajit të mjaltit
14:49 | 28 Shtator 2017

Pas dy dite ka qenë Marina Vjollca ajo që ka reaguar duke treguar asetet e saj seksi në bikine derisa gjendet në një oborr parajsë jashtë hotelit ku po qëndron.

Reperi Getoar Selimi dhe prezantuesja Marina Vjollca kanë vendosur që të vazhdojnë gamën e tyre të shpenzimeve duke bërë muaj të shtrenjtë mjalti. Kjo pasi që çifti janë për muaj të mjaltit në Xhamajka, një vend që është i njohur për plazhet e tij përrallore. Por, në këtë udhëtim ata nuk janë vetëm, pasi që foto nga Xhamajka ka postuar edhe motra e Marinës, Luana, për të cilën nuk dihet a është me të dashurin e saj në po këto pushime. E për më shumë Marina duket e lumtur dhe tepër seksi në këtë foto ku ajo shihet të këtë veshur bikine ngjyrë rozë. Mirëpo, çifti ende nuk ka vendosur për të postuar foto se bashku. Nuk dihet se pse ka ndodhur kjo, apo ndoshta pse ky është vetëm fillimi i muajit të mjaltit dhe ende nuk janë çlodhur nga udhëtimi.
Françeska Jaçe