Marina ja uroi ditëlindjen, Geti i përgjigjet tejet ëmbël (Foto)
14:17 | 04 Korrik 2017
Reperi i njohur Getoar Selimi sot feston ditëlindjen dhe sigurisht nuk ka munguar që në orët e para të ditës urimi i partneres së tij, moderatores Marina Vjollca, e cila i ka shprehur të gjithë ndjenjat e saj në urimin për Getin. Geti dhe Marina prej kohësh janë në lidhje dhe po shijojnë momentin së bashku. Pas pushimeve plot pasion në Meksikë dhe Miami, ata janë kthyer dhe me një foto prej pushimeve atë e ka uruar Marina. “Gezuar ditelindjen i shtrenjti i zemres sime! Sic me ke bere mua te lumtur, dua qe me lumturi te te ece e gjithe jeta! I love u more and more every day”,-ka shkruar Marina në një foto ku shfaqen së bashku në Instagram. Megjithatë përgjigjia e Getit erdhi shumë shpejt dhe gjithashtu ishte shumë romantike. “Faleminderit Zotit që të kam ty, ti je lumturia e jetës tem”, ka shkruar Geti në përgjigje ndaj Marinës. /Telegrafi/

Alba Hoxha