Marina dhe Geti sërish me pushime…ja ku ndodhen këtë herë (Foto)

0

Duket se vera është padyshim stina e preferuar e çiftit Getoar Selimi dhe Marina Vjollca.

Ata e kalojnë pjesën më të madhe të kohës me pushime dhe një fakt të tillë e kanë treguar gjithnjë. Këtë herë Marina dhe Geti kanë treguar postimeve të tyre se janë sërish më pushime. Këtë herë çifti ka zgjedhur bregdetin e jugut të Italisë, në Amalfi për të pushuar.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »