Marina dhe Geti më të dashuruar se kurrë, ja çfarë bëjnë (Foto)

0

Reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca janë ende me pushime së bashku dhe duket se po kalojnë një kohë mjaft të bukur bashkë.

Ata kanë bërë postime të ndryshme në rrjete sociale ku tregojnë sesa të dashuruar dhe të lumtur janë me njëri-tjetrin./Gazeta Express/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »