Manifestimi tradicional “Ditet e komandant Lleshit 2017” fillon me 23 maj

0

Me 23 maj fillon dbe Manifestimi tradicional “Ditët e Komandant Lleshit 2017″.

Më poshtë ju paraqesim Agjendën e Manifestimit dhe Festivalit Mbarëkombëtar”Ditët e Komandant Lleshit”:

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »