Mandzukic dhe Griezmann e sulmojnë Realin
09:56 | 06 Shkurt 2015

Atletico Madridi dhe Real Madridi përballën të shtunën në orën 16:00 në kuadër të La Ligës.

mandzukic-dhe-griezmann-e-sulmojn-euml-realin_hdTrajneri Diego Simeone ka bërë më dije se në këtë ndeshje në sulm do të luajnë Mandzukic dhe Grizmann. “Do të luajnë Mario Mandzukic dhe Antoine Griezmann. Torres mund të aktivizohet në ndeshje e sipër”, ka pohuar Simeone. Real Madridi është në pozitën e parë, kurse në anën tjetër Atletico Madrid renditet në pozitën e tretë. Diferenca e pikëve në mes këtyre dy skuadrave është shtatë pikë.  /Telegrafi/
Françeska Jaçe