Error message

Notice: Trying to get property of non-object in ws_image_url() (line 14 of /home/websystem/domains/websystem.info/public_html/sites/all/modules/custom/ws_tools/ws_tools.module).
Manchester United po e transferon yllin që e duan të gjithë
15:29 | 17 Maj 2018

Toby Alderweireld dhe Tottenhami do t’i ndajnë rrugët në verë.

Mbrojtësi belg është njoftuar nga skuadra angleze se është i lirë që të largohet, nëse arrin oferta e duhur për të.

Manchester United është i vendosur që ta transferoj Toby Alderweireld, duke bërë me dije se do të ofrojnë plot 40 milionë euro, përcjell ORAinfo.

Mourinho e di se belgu është njëri ndër mbrojtësit më të mirë në Evropë, andaj dëshiron që ta ketë në skuadër./ORAinfo/

Edlira Rukaj
S