Manchester United blindon dy yje

0

Manchester United gjatë këtyre ditëve pritet t’ua vazhdoj kontratat disa lojtarëve

Sipas The Independent, Manchester United po planifikon t’ia zgjatë kontratën Marcus Rashfordit dhe Marouane Fellainit para muajit janar.

Rashford, sezonin e kaluar, nënshkroi kontratë katërvjeçare, derisa Fellaini e vazhdoi bashkëpunimin me ‘Djajtë e Kuq’ vetëm për një vit.

Por, Jose Mourinho dëshiron që të dy lojtarët t’i blindoj dhe t’i ketë  në skuadër edhe për një kohë.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »