Manchester United blindon dy yje
14:49 | 26 Shtator 2017

Manchester United gjatë këtyre ditëve pritet t’ua vazhdoj kontratat disa lojtarëve Sipas The Independent, Manchester United po planifikon t’ia zgjatë kontratën Marcus Rashfordit dhe Marouane Fellainit para muajit janar. Rashford, sezonin e kaluar, nënshkroi kontratë katërvjeçare, derisa Fellaini e vazhdoi bashkëpunimin me ‘Djajtë e Kuq’ vetëm për një vit. Por, Jose Mourinho dëshiron që të dy lojtarët t’i blindoj dhe t’i ketë  në skuadër edhe për një kohë.
Françeska Jaçe