Majk tregon se nuk e vendosi ai emrin Roan, madje kishte propozuar një tjetër emër për djalin e tij

0

Reperi i njohur Majk ka qenë i ftuar gjatë mbrëmjes së sotme (e martë) në emisionin “NIN” në Klan Kosova!

Përgjatë emisionit, reperi i njohur ka folur për karrierën dhe jetën e tij private.

Ndër të tjerash, ai ka folur edhe për lidhjen e të veçantë me të birin, Roan.


Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Madje, ai nuk përjashtoi edhe mundësinë e dedikimit të një kënge të birit në të ardhmen.

I pyetur për vënien e emrit, Majk tregoi se nuk ka dashur që ai të quhet Roan, madje propozimi i tij ka qenë që djali të mbajë emrin Xhan.

Ai gjithashtu tregoi se është një baba i përkushtuar, dhe mundohet që t’i sigurojë gjithçka që duhet më të shtrenjtit të tij. /Telegrafi/

The post Majk tregon se nuk e vendosi ai emrin Roan, madje kishte propozuar një tjetër emër për djalin e tij appeared first on Telegrafi.

Powered by WPeMatico

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »