Majk publikon foto me të dashurën, reagimi i papritur vjen nga Majlinda

0

Majlinda Zeka e cila u bë e njohur që nga lidhja e saj me reperin e njohur Majk, shkuran ORAinfo.

Që nga ajo kohë Majlinda komentohet për çdo detaj.

Majlinda dhe Majk janë ndarë vitin e kaluar, mirëpo nga kjo lidhje çifti kanë edhe një djalë së bashku.
Majlinda është ajo e cila kujdeset shumë për të birin.


Në rrjetin social Instagram bukuroshja është shumë aktive dhe publikon imazhe të ndryshme.

E sot ajo ka përjetuar gëzim pasi që të birit ka nisur që ti dalin dhembet ./ORAinfo/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »