Mahnitëse: Kjo është shpella më e madhe në botë (Foto/Video)

0

shpella

Kjo shpellë mistike e cila gjendet në Vietnam e quajtur Han Son Doong, arrin të vizitohet nga më shumë se 400 vizitorë nga e mbarë bota.

Brenda saj ekziston një klimë mjaftë e rëndë, megjithatë kanë arritur të mbijnë shumë pemë të ndryshme dhe të llojeve mjaftë interesante brenda saj.

Fotografitë janë marrë nga National Geographic./GazetaExpress/

Shikoni bukurinë magjepsëse të kësaj shpelle gjigante:

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »