Luna Vjollca trondit brigjet ekzotike, duket një ‘bishë’ e vërtetë (Foto)

0

Moderatorja e  njohur shqiptare ka ngritur sërish temperaturat me postimin e saj të fundit.

 Luna Vjollca ka vendosur të bëjë dhe disa pushime para se të nisë emisioni i saj më i ri që do të transmetohet çdo të shtunë në Top Channel.

Pushime marramendëse nga Jamaica dhe trupi i saj super bombastik kanë djegur rrjetin. Luana  gjithmonë shkakton ‘trazira’ me postimet e saj mjaft sensuale.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »