Luna Vjollca trondit brigjet ekzotike, duket një 'bishë' e vërtetë (Foto)
14:49 | 29 Shtator 2017

Moderatorja e  njohur shqiptare ka ngritur sërish temperaturat me postimin e saj të fundit.

 Luna Vjollca ka vendosur të bëjë dhe disa pushime para se të nisë emisioni i saj më i ri që do të transmetohet çdo të shtunë në Top Channel. Pushime marramendëse nga Jamaica dhe trupi i saj super bombastik kanë djegur rrjetin. Luana  gjithmonë shkakton ‘trazira’ me postimet e saj mjaft sensuale.
Françeska Jaçe