Lumi më i bukur në botë, që mahnit me ngjyrat e tij (Foto)

0

I njohur si lumi më I bukur në botë ‘Lumi me pesë ngjyra’ ndodhet në Kolumbi dhe cilësohet si një çudi e vërtetë biologjike. Në pjesën më të madhe të vitit  është I papërshkueshëm për shkak të rrymave të rrëmbyeshëm dhe thuhet se është lumi që rrjedh nga parajsa për shkak të bukurisë së tij.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »