Lulzim Aliu afaristi me prejardhëje nga Konçuli nuk e harron asnjëher vendlindjen (Foto)

0

Sot në shkollën fillore në fshatin Konçul u ndan dhurata për nxënsit e shkollës fillore, afaristi me prejardhëje nga Konçuli i cili vepron dhe jeton në Bujanoc, asnjëher nuk e harron vendlindjen e tij andaj sot në prag të festave të fundvitit ai gëzoj nxënsit e shkollës duke ju ndar dhurata.

Nxësit e shollës fillore të fshatit Konçul dhe të entit parashkollor sot ju dhuruan dhurata për vitin e ri. Donator i dhuratave ishte afaristi nga Konçuli Lulzim Aliu. Personeli shkollor dhe nxënsit e falëmderuan zotriun Lulzim Aliun./BujanociNet/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »