Luana zmadhon të pasmet me fotoshop, por shtrembëron “kullën Eiffel”
10:48 | 10 Nentor 2014

Prezantuesja Luana Vjollca ka vazhduar pushimet e saj në Europë teksa ka vizituar Parisin, Amsterdamin dhe sipas saj pushimet akoma nuk kanë mbaruar. Luana1E veshur me stil dhe me fotot e saj në rrjetet sociale, Luana ka hapur debat me një foto ku ndodhet pranë kullës Eiffel në të cilën në tentativë për të rrumbullakosur të pasmet ka shtrembëruar disa tela. Pas komenteve të fansave të saj ajo ka fshirë foton, dhe pse në Instagramin e saj kjo foto qëndron përsëri. E njëjta histori ka ndodhur edhe me Aurela Hoxhën, e cila përdor fotoshop për të “rregulluar” format e saj trupore. Luana2
Edlira Rukaj